Nathan su ile temas edince renkleri değişen sihirli küçük oyuncak figürlerinden biridir. Ancak, bir sebepten dolayı, Oyuncak ustası tarafından yapılmış olmasına rağmen rengi değişmez. Bir gün, Nathan, küçük bir robot olan Timebot ile tanışır ve Onunla bir maceraya katılmaya karar verir. Yol boyunca, neden renk değiştiremediğini ve bunu nasıl değiştireceğini öğrenmek için birçok oyuncak ve evcil hayvandan yardım alacak ve daha önce şahit olmadığı heyecan ve macera dolu bir dünyanın kapılarını aralayacaktır.
40 Views0 Comment
"Lüks" bir yüzük veya cesaret, şehrini kötü robotlar ordusundan kurtarmak, Sam'in çocukluk aşkının kalbini kazanmaya yetecek mi? Cesur Balık'ın yönetmeni ve ALFA&OMEGA'nın yazarından bu aksiyon dolu, 25 Milyon Dolar bütçeli animasyon macerası, her gün elmas değerinde meydan okuyor!
6 Views0 Comment
Monkey Prince Fransa tarihinin 45 milyon $ bütçesi ile gelmiş geçmiş en büyük animasyon yapımıdır. 2 milyon yıl önce maymun kralın tek kolunu kullanamayan ikiz oğullarından biri olarak dünyaya gelen Eduard, kendisinden güçlü olan küçük kardeşinin kralın varisi seçilmesiyle krallıktan bebekken uzaklaştırılır, Ormanda iyi kalpli başka bir maymunun onu bulması ile Eduard’ın zorlu yaşam mücadelesi başlar. Orman'ın tehlikeleri karşısında ayakta kalabilmek için kendini geliştirecek olan Eduard yaşamı, aşkı ve krallığın gerçek varisi olduğunu aksiyon ve komedi dolu maceralar sonrasında keşfedecektir.
11 Views0 Comment