New York Times’ın en çok satanlar listesindeki bir anıdan uyarlanan ve namı diyar Somali korsan çetelerinin arkasındaki gerçek insanları ve siyaseti gün yüzüne çıkaran ilk ve tek batılı gazeteci olan 24 yaşındaki Jay Bahadur’un yaşanmış hikayesidir. Gazetecilikte kendini göstermek için bir tercih yapmak zorunda kalan Jay, kendi ailesinin yanında yaşadığı bodrum katını dünyanın en tehlikeli suçluları arasında bir hayat için değiştirir. Tüm olanaksızlıklara rağmen, doğal cazibesi ve saflığı sayesinde hayatını tehlikeye sokan tüm durumlardan kaçmayı başarıp dünyaya tüm gerçekleri aktaran ilk gazeteci olabilecek midir?
66 Views0 Comment
Uzun bir aradan sonra, Emilie (Eva Green), New York'ta yaşayan bir fotoğrafçı olan küçük kız kardeşi Ines (Vikander) ile yeniden bir araya gelir. İki kız kardeş beklenmedik bir dizi olayı içerecek olan bir Avrupa yolculuğuna çıkarlar. Emilie, kız kardeşinden bir ormandaki derinlere gömülmüş gözlerden uzak bir konakta ona katılmasını ister. Vardıklarında, tesisi işleten Marina (Charlotte Rampling) tarafından karşılanırlar ve bu mekanın hayatlarına huzurlu bir şekilde son vermek isteyenler için bir yer olduğunu ortaya çıkarırlar. Konakta bulunmaktan çok korkan Ines, Emilie'nin ölümcül bir hastalığı olduğunu ve bu nedenle konakta kaldıklarını öğrenir. Emilie ve Ines kalan son günlerini birlikte geçirecek ve geçmişlerini tüm şeffaflığıyla yeniden değerlendireceklerdir.
11 Views0 Comment
Kalpleri ısıtan drama yıldızları Susan Sarandon, Sharon Stone, Courteney Cox, ve Christina Ricci, ve anneler ve kızları hakkında bir dizi hikayeyi iç içe anlatıyor. Oyuncuları ise Sarandon'ın gereçek hayattaki kızı Eva Amurri Martino, Paul Wesley (Vampir Günlükleri), ve Roselyn Sanchez (Bitirim İkili 2) tamamlıyor.
8 Views0 Comment